Referenčné mobilné domy

Úvod | |

Marvel - Logo

Referenčné mobilné domy

Referenčné mobilné domy, mobilheimy i celoročné mobilné domy

Mobilný dom ako kancelária

 • referenčné mobilné domy po celkovej revitalizácii
 • pristavaná terasa
 • v zimných mesiacoch regulovateľné tepelné teleso
 • celoročné využitie s minimálnymi nákladmi
 • ďalšie informácie priamo u firmy Marvel
Mobilní dům jako kancelář

Smíchovská pláž s mobilným domom

 • Marvel sa v lete 2010 zapojil do projektu Leto pre deti na Smíchovskej pláži.
 • Súčasťou krásne vybaveného detského kútika bol mobilný dom, ktorý sa stal tiež vítaným zázemím v prípade zlého počasia.
 • Projekt zahŕňal tanečnú prípravu a výučbu anglického jazyka, maľovanie, hudobné a rytmické cvičenia, poznávacie súťaže a pod. pre deti vo veku od 3 do 10 rokov.
mobilní dům - Smíchovská pláž

Mobilný dom s rekreačným využitím

 • Letné posedenie na Ostravsku v blízkosti Beskýd – a v zime blízko zjazdoviek.
 • Majitelia domu sú manželia v dôchodkovom veku a vsadili na bezúdržbovú mobilnú stavbu, ktorú možno podľa potrieb bez problémov premiestniť na iný pozemok, a to na ľubovoľnú dobu.
 • Majú svoj domov tam, kde sa im páči a kde to majú radi.

Čo hovoria na mobilné domy naši zákazníci?

Mobilný dom MARVEL III predaný

Marvel centrum Rožnov dnes opustila vlajková loď mobilných domov v ponuke Marvelu mobilný dom Marvel III. Referenčný mobilný domček sme aj napriek jeho nadštandardným rozmerom a jeho hmotnosti úspešne naložili a je pripravený na cestu k novým majiteľom.

Veríme, že budú s bývaním v mobilnom dome Marvel spokojní a v budúcnosti sa podelia o pozitívnu referenciu.

20150605_090749_resized 20150605_090512_resized 20150605_090444_resized 20150605_090419_resized

Manželia Nytroví a mobilný dom

Spokojní zákazníci sa k nám radi vracajú.

Vždy nás veľmi teší, keď k nám zavítajú zákazníci, ktorí u nás už mobilný dom zakúpili, a po niekoľkých rokoch si chcú zaobstarať domček novší, väčší, či lepšie vybavený. Je samozrejmosťou, že sa znovu obrátia na firmu Marvel, a to z úplne jednoznačných dôvodov – zakúpili u nás kvalitný tovar, dostali kompletný servis a môžu si vybrať z najširšej ponuky mobilheimu v ČR a SR.

Teraz sme však mali radosť dvojnásobnú. Navštívili nás totiž zákazníci – manželia Nytroví, ktorým Marvel predal svoj historicky prvý mobilný dom. Vtedy sa začal tvoriť náš príbeh. Príbeh, vďaka ktorému je dnes firma Marvel lídrom na trhu s mobilnými domami a teší sa dôvere viac ako 1 500 zákazníkov.

Ďakujeme za dôveru.

21122007611

mobilný dom prvých zákazníkov

21122007610

mobilheim prvých zákazníkov

21122007609

mobilné domy prvých zákazníkov

20150507_103034_resized 20150507_100340_resized 20150507_093525_resized 20150507_092748_resized 20150507_092248_resized

Pripravujeme pre vás tiež reportáž z transportu mobilného domu manželom Nytrovým. Tí sa s vami podelia aj o svoje skúsenosti, postrehy a dojmy z mobilného bývania.

Pán Ryška, Ostrava

Prinášame vám ďalšie referencie, ako prebieha dovoz mobilného domčeka na pozemok. Tento dom sme viezli do Ostravy a po prvotných obavách prebehlo všetko hladko.

20150319_095351 20150319_095402 20150319_095701 20150319_105456 20150319_105514 20150319_111039

Kemping Marina – Lode a karavany, majiteľ pán Hájek z Týnce nad Labem

Mobilnými domami sme vyriešili otázku ubytovania v našom kempe pre náročnejšiu klientelu. Máme päť domov napojených na všetky siete a chceme do budúcnosti zaobstarať ďalšie. Mobilné domy sú určite dobrou investíciou do cestovného ruchu.

Kemping MarinaKemping MarinaKemping MarinaKemping MarinaKemping MarinaKemping Marina

Hotel BYSTRINA – Demänovská Dolina

Autocamping Bystrina sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre cestovného ruchu a turistiky v Demänovskej doline. Ponúkame bývanie v mobilných domoch, ŠÚ vybavenie kuchyne so sporákom, elektrickou rúrou, kuchynským riadom, chladničkou, obývaciou izbou, toaletou, kúpeľnou, dvoma spálňami a samostatnou terasou a vchodom.

Hotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINAHotel BYSTRINA

Pension Schaumannův Dvůr, majitelia manželia Schaumannovi

Mobilný domček sme zaobstarali v roku 2010 tesne pred sezónou z dôvodu navýšenia ubytovacích kapacít. Okamžite sme vykonali jeho revitalizáciu a prispôsobenie vzhľadu miestnej krajine a architektonickému štýlu. Nestihli sme však do začiatku sezóny pokrytie strešnou krytinou, a tak sme predpokladali, že tak urobíme v najbližšom termíne v priebehu sezóny, kedy nebude mobilný dom využitý. Už dnes vidím, že sa nám to podarí až po sezóne, pretože o ubytovanie v mobilnom domčeku majú zákazníci veľký záujem a všetky termíny sú obsadené.

Pension Schaumannův DvůrPension Schaumannův DvůrPension Schaumannův Dvůr

Pani Žůrková, Kopřivnice-Lubina

Mobilný dom, ktorý som zakúpila na jar, sme umiestnili na záhrade v Kopřivnici-Lubin. Domček nám slúži na rekreáciu a sme s ním celá rodina spokojní.

Kopřivnice - Lubina - ŽůrkováKopřivnice - Lubina - ŽůrkováKopřivnice - Lubina - Žůrková

Pán Martin, Praha

Ďakujeme za Váš servis aj dom.

Pan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, PrahaPan Martin, Praha

Pán Pavel Peloušek, okres Brno-venkov

Mobilný dom som zakúpil na jeseň za účelom trvalého bývania. Zateplil som podlahy a nasťahoval sa. Som vcelku spokojný, ešte sa chystám zatepliť strechu.

Pani Oľga Cyprusová, okres Frýdek-Místek

Mám sestru, ktorá trvalo býva v zahraničí, a tak sme si mobilný dom zaobstarali ako chatu na rekreáciu. Postupne sme dom napojili na prípojky a dnes môžem povedať dvoma slovami: perfektná vec. Teší ma aj záujem susedov. Všetkým odporúčam.

Manželia Vavrovi, Frýdecko

Mobilný dom máme ešte len krátko, od jesene. Slúži ako chalupa. Zatiaľ ho nemáme napojený na siete a veľmi ho nepoužívame, ale sme radi, že ho máme, a tešíme sa na jar, kedy sa chystáme urobiť nejaké rekonštrukcie.

Pán Roman Trsťan, Bratislava

Dom máme na samote a slúži pre rekreáciu celej našej rodiny. Ešte plánujeme obstarať kozub na drevo, pretože toho máme v okolí dostatok.

Pani Růžena Trojanová, okres Žďár nad Sázavou

Nemôžeme sa dočkať jari, až začneme s úpravami nášho nového mobilheimu. Vzhľadom k tomu, že sme dom kúpili na jeseň, zatiaľ sme toho veľa nestihli.

Pán Jozef Dudáš, Dolný Kubín

Domček užívame ako záhradnú chatu a často v ňom posedíme aj v zime. Zakúrime plynom a olejovým radiátorom a je tam veľmi príjemne. Sme s domčekom veľmi spokojní.

Pán Petr Pszczolka, okres Karviná

Mobilný dom sme po zakúpení začali zatepľovať, bohužiaľ, práce prerušila zima. Chceme v domčeku v budúcnosti trvalo bývať, ale budeme musieť do neho ešte investovať. Plánujeme vymeniť okná a opláštenie zatepliť.

Pán Ivo Rozman, okres Kutná Hora

Mobilný dom som zakúpil u firmy Marvel na jeseň 2009. Mojím úmyslom bolo zaobstarať si trvalé bývanie. V súčasnej dobe pracujeme na zateplení. Máme v pláne postaviť externý komín a vykurovanie zabezpečiť kozubom. Ešte síce nebývam, ale aj tak som nadšený.

Ivo Rozman, okres Kutná HoraIvo Rozman, okres Kutná HoraIvo Rozman, okres Kutná Hora

Pán Zbyněk Ipold, Praha

Mobilný dom používame na celoročné bývanie. Sme veľmi spokojní, všetko je plne funkčné. Iba sme zateplili podlahy a okolo urobili sokel. Môžeme len odporučiť.

Pán Vojáček, Královohradeckom

Kúpou mobilného domu sme vyriešili problém chaty. Teraz čakáme na jar, aby sme mohli vykonať ešte nejaké úpravy. S domom sme spokojní.

Vojáček, KrálovehradeckoVojáček, KrálovehradeckoVojáček, Královehradecko

Pán Josef Ševčík, Vratimov

Mobilný dom používam ako kanceláriu. Poskytuje mi dostatočný komfort aj na relaxáciu. Návštevy mi ho závidia. Môžem vrelo odporučiť.

Josef Ševčík, VratimovJosef Ševčík, VratimovJosef Ševčík, Vratimov

Pani Jana Pouzarová, okr. Český Krumlov

Kúpou mobilného domu som rozšírila existujúcu chatu. Mám teraz perfektné zázemie so sociálnym vybavením, kuchyňou. Dom som obložila drevom a občas v ňom bývam aj v zime. Inak slúži ako letná chata.

Manželia Petrželoví, Ostravsko

V mobilnom dome, ktorý sme si zakúpili, trávime okrem zimy väčšinu času. Dokončili sme prístrešok, nejaké terénne úpravy a myslím, že to vyzerá skvele. Náš mobilný dom vystupoval aj v relácii Bývanie je hra.

Petrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, OstravskoPetrželovi, Ostravsko

Pán Ervin Baláž, Františkovy Lázne

Mobilný dom som zakúpil mamičke ako záhradný letný dom. Okrem zimy v ňom trávi všetok čas a je veľmi spokojná.

MUDr. Karol Kralinský, okres Banská Bystrica

Zakúpili sme si mobilný dom už zateplený za výhodnú cenu z výstavy. Na pozemku sme k nemu pristavali terasu a ešte jednu miestnosť, napojili na siete. Sme spokojní, domček funguje ako skvelá rekreačná chata.

Pán Pavel Mlýnek, Vsetínsko

Mobilný dom obývam prakticky stále, len v najväčších mrazoch som tu nebol. S domčekom som spokojný.

Pani Lerchová, Novojičínsko

Po ukončení nájmu som musela riešiť bývanie a ako jednu z ciest som zvažovala mobilný dom. Nakoniec som dom zakúpila a teraz viem, že to bola správna cesta . Trvalo v ňom bývam, dom bol už zateplený, len som vymenila zdroj tepla za kozubové kachle s rozvodmi. Som rada, že mám za pomerne nízke náklady svoje vlastné bývanie.

Lerchová, NovojičínskoLerchová, NovojičínskoLerchová, Novojičínsko

Pán Pavel Jakša, Strážnice

Mobilný dom máme na záhrade a slúži na odpočinok. Pomaly zveľaďujeme jeho okolie, chystám sa ešte vybudovať žumpu, studňu už máme. Myslím, že mobilný dom bol tou správnou voľbou.

Pán Arnold Lukáš, Lodenice

Mobilný dom som zakúpil a vykonal na ňom celkovú revitalizáciu. Slúži na trvalé bývanie a som veľmi nadšený. Vybláznil som sa aj na interiéri.

Camp Rožnov, majiteľka pani Randýsková

Zakúpili sme pre kemp v roku 2008 tri mobilné domy a od začiatku bol tento typ ubytovania v našom kempe najobľúbenejší. Mobilné domy sú najviac vyťažené po celú sezónu. Zvažujeme ďalší nákup mobilných domov.

Camp RožnovCamp RožnovCamp Rožnov

Bagetka s.r.o., manželia Staroňoví, Horné Saliby, Slovensko

Mobilný dom sme zakúpili v roku 2008. Zateplili sme ho a urobili sme z neho v podstate ubytovňu pre našich zamestnancov. Sme radi, že mobilheim vyriešil naše ubytovanie a aj naši zamestnanci sú veľmi spokojní.

Jiří Hubáček, Luhačovice

Vlastním veľký sad a potreboval som v ňom nejaké zázemie. Postaviť tu nič nemôžem, a tak obstaranie mobilného domu mi problém perfektne vyriešilo. Mobilný dom využívame na oddych a ako zázemie sadu.

Autocamp Svorea s.r.o., Pavel Svoboda, majiteľ kempu

Štyri mobilné domy sme zaobstarali v roku 2008. Sú v sezóne úplne obsadené. Klienti sú veľmi spokojní s luxusom, ktorý mobilné domy ponúkajú.

Autocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp SvoreaAutocamp Svorea

Pán Jaroslav Limberk, Brno

Mobilný dom som zakúpil na základe fotodokumentácie. Výhodou bolo to, že som ušetril na doprave. Aj keď som dom dopredu nevidel, nakoniec som veľmi spokojný. Kúpa splnila moje očakávania.

Pán Marek Raus, Březí u Mikulova

Mobilný domček som zakúpil za účelom poskytovania ubytovania. Z môjho hľadiska je to perfektné. Vybavenie i dispozície sú ideálne pre štvorčlennú rodinu. Ide v podstate o luxusný apartmán.

Golfový club, České Budějovice

Mobilný dom nám slúži ako recepcia a bufet. Je medzi našimi členmi veľmi obľúbený.

Pán Šlachta, Bohumín

Mobilheim sme zakúpili na jar v roku 2010 a umiestnili ho na opustené pole. Zhotovili sme prípojky a oplotenie. Odstránili sme starý plynový ohrievač vody + rozvody a nainštalovali malý el. bojler. Mobilheim má rozmery 7 × 4 m. Na sezónne užívanie od jari do jesene plne postačuje. V budúcnosti chceme zatepliť podlahu a pridať drevené debnenie v spodnej časti mobilheimu. Prípadným záujemcom by sme odporučili, aby si najprv uvedomili, či majú na pozemok riadny prístup a dostupné siete. Samozrejme, aby sa pripravili na to, že sa pri tom poriadne zapotia. Ale ako sa hovorí „Bez práce nie sú koláče“ a myslíme si, že potom konečný výsledok bude stáť za to.

Pan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, BohumínPan Šlachta, Bohumín

Pán Pekara

Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara Pan Pekara

Pán Bárta

Pan Bárta Pan Bárta

Pani Zuzana Cserhalmiová, Prešov

Paní Cserhalmiová, Prešov Paní Cserhalmiová, Prešov Paní Cserhalmiová, Prešov Paní Cserhalmiová, Prešov

Rodina Fedorová, Považská Bystrica

Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica Rodina Fedorová, Považská Bystrica  Rodina Fedorová, Považská Bystrica

Andrea W., Ostravsko

Vďaka spoločnosti Marvel International som mala možnosť predať náš mobilný dom, ktorý sa nám svojpomocne nedarilo v predošlých rokoch predať. Spolupráca s tímom pani Dorotíkovej bola veľmi rýchla a príjemná. Sú to profesionáli na svojom mieste. Mobilheim boli schopní predať do jedného mesiaca. S ohľadom na nedostatok času som rada uvítala maximálne nasadenie v zariaďovaní všetkých potrebných záležitostí súvisiacich s predajom. Som veľmi rada, že som si zvolila práve Marvel International a vrelo odporúčam využitie ich služieb všetkým.

 

 

 

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy