Marvel ®

Úvod | |

Marvel - Logo

Marvel ®

Marvel, dnes už synonymum pre mobilné domy, vznikol pred viac ako šiestimi rokmi. Počas svojho pôsobenia na trhu vždy maximálne dbal na vysokú kvalitu a budovanie pozitívneho mena firmy, ktoré deklaruje vysoký štandard a záruku kvality mobilného bývania a služieb s tým spojených.

Marvel podporuje a propaguje mobilné bývanie v praxi. Zo skúsenosti vie, čo pre výrobcov a spotrebiteľov znamená kvalita mobilného domu, služieb a komunikácie. Nezabúda v žiadnom prípade ani na nadštandardný servis a poradenstvo pre zákazníkov Marvel.

V roku 2011 vstúpil na trh mobilného bývania s vlastnou značkou Mobilné domy Marvel ®. Nové mobilné domy sú určené pre užívateľov z celej Európy. Modulácie sú prispôsobené charakteru strednej Európy a je prihliadané ku klimatickým podmienkam. Viac tu.

Marvel dnes zaujíma popredné pozície na trhu s mobilnými domami v Čechách aj na Slovensku. Stal sa veľmi významným a nezanedbateľným lídrom trhu a inovátorom v kategórii mobilného bývania.

V budúcnosti sa plánuje naďalej rozvíjať a špecializovať sa na mobilné stavby v prímorských letoviskách aj v horských oblastiach. Marvel mobilné domy prichádza s riešením nielen na realizáciu, ale v neposlednom rade v praxi aj s veľkou finančnou úsporou.

Sledujte náš web www.marvel-mobilnedomy.sk a vyberte si svôj mobilhaus. 

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy