Marvel rezort

Úvod | |

Marvel - Logo

Marvel rezort

Pozemky pre mobilné domy Marvel

Zákazníci majú často záujem nielen o kúpu mobilného domu, ale aj pozemku na jeho umiestnenie. Začali sme preto vyhľadávať vhodné lokality pre rekreačné účely, ktoré možno buď kúpiť, alebo dlhodobo prenajať a postupne budeme ich databázu rozširovať.

Nadviazali sme spoluprácu s majiteľmi atraktívnych pozemkov a ponúkame výhradne pre našich klientov zaujímavé miesta pre umiestnenie mobilného domu. Dbáme na to, aby pozemky boli zasieťované a mali parametre moderného životného štýlu. Veríme, že si vyberiete svoj pozemok pre mobilheim.

SD Resort Penzion Schaumannův Dvůr (viac informácií na čísle +420 774 119 900)

Lokalita: Karlovice, okres Bruntál, Jeseníky. Ide o prekrásnu lokalitu Jesenických hôr na Morave. Jeseníky sú atraktívne divoké hory, ktoré stále viac získavajú na popularite. Sneh tu často leží až do neskorej jari, a tak sa náruživým lyžiarom ponúka možnosť lyžovačky pri teplom slnku. Uvedený SD Resort Schaumannův Dvůr sa nachádza v obci Karlovice v tesnej blízkosti rovnomenného penziónu. Ponúka sa tu veľmi zaujímavá príležitosť nielen pre umiestnenie mobilného domu na rekreáciu, ale aj pre výhodnú investíciu. Je tu možné využiť celé zázemie tunajšieho strediska.

Ceny: objednávajte výhradne cez firmu Marvel – príležitosť na zaujímavú investíciu. Viac tu.

Počet parciel: 8 až 9

Siete: voda, el. energia, plyn, kanalizácia

Inclusive: zázemie zabehnutého rekreačného zariadenia s veľmi dobrou vybavenosťou, vonkajším bazénom, saunou a pod.

Pre zákazníkov firmy Marvel:

  • ponuka umiestnenia mobilných domov
  • cenová kalkulácia umiestnenia domov
  • výpočet rentability mobilného domu v areáli SD Resort
  • manuál kontroly rezervácií v SD Quick Book

 

Další partneři:
Mobilák.cz - mobilní domy, mobilheimy